Review Bed and Breakfast Buytengors | Den Burg Texel
Bed and Breakfast Buytengors scoort erg hoog onder de gasten. De kamers zijn erg schoon en netjes. De eigenaresse is erg gastvrij en doet er alles aan om de gasten het naar de zin te maken. Deze B&B bevindt zich in een nieuwbouwwijk in Den Burg met het centrum van Den Burg op loopafstand.
B&B Buytengors heeft drie kamers op de bovenverdieping. Twee daarvan zijn erg ruim en hebben uitzicht over een vijver. Bij mooi weer mag je gebruik maken van de tuin. Gasten komen graag terug bij B&B Buytengors.
Wat zeggen gasten over Bed and Breakfast Buytengors?
Bed and Breakfast Buytengors scoort erg hoog onder de gasten. De kamers zijn prachtig modern ingericht. Het is er schoon en netjes. De gastvrouw is buitengewoon behulpzaam en vriendelijk.
*** Wat een heerlijk verblijf gehad in deze B&B. Alles was perfect de kamer, het sanitairen van alle gemakken voorzien en wat heerlijk ontbijt. Een betere B&B heb ik nog niet kunnen boeken in den Burg.
*** Mooie kamer op 5 a 10 minuten lopen van het centrum van Den Burg. Fijne douche en het belangrijkste een fijn bed. Ontbijt was heerlijk met oa echt vers fruit. Parkeerplaats voor de deur is ook super fijn. De deur naar de wc is een hang deur zoals in het zwembad dus onder en boven open.
*** Hartelijk ontvangst, fijn om van de tuin gebruikt te kunnen maken om heerlijk in de avond zon de afhaal maaltijd te gebruiken, met gebruik van borden, bestek enz.
*** Die Unterkunft ist sehr empfehlenswert: Sehr sauber, modern eingerichtet, mehr als ausreichend ausgestattet. Das umfangreich gute Frühstück ist sensationell. Die Vermieter sind sehr herzlichund sehr nett. Die Lage ist gut, alles Notwendige ist fussläufig erreichbar. Wir haben uns sehr wohl gefühlt.
De kamers van Bed and Breakfast Buytengors
Bed and Breakfast Buytengors heeft 3 kamers op de eerste verdieping van een mooi vrijstaand huis. De kamers zijn modern ingericht en hebben prachtig nieuw sanitair.
Op de overloop is de mogelijkheid om koffie of thee te zetten. Ook staat er een koelkastje op de overloop waar je gebruik van kan maken.
Ontbijt wordt op de kamer geserveerd. Bij mooi weer kun je ook in de tuin ontbijten.
Er is een parkeerplaats bij het huis waar je de auto veilig kan parkeren. Fietsen staan in de garage die ook afgesloten kan worden.
De kamers zijn rookvrij en huisdieren zijn niet toegestaan.
Kamer 1
Kamer 1 is gelegen op de eerste verdieping aan de voorzijde van het huis. Het is de grootste kamer van Bed and Breakfast Buytengors. De kamer is erg ruim en modern ingericht. In de kamer staat een 2-persoons elektrisch verstelbaar boxspringbed. In de kamer staat een eettafel met twee stoelen. In de fauteuil kun je heerlijk relaxed tv kijken. Je beschikt over eigen sanitair. De badkamer heeft een douche en toilet.

Kamer 2
Kamer 2 is net als kamer 1 gelegen aan de voorzijde van het huis op de eerste verdieping. Deze kamer is ook zeer ruim en modern ingericht. Ook het sanitair is geheel van deze tijd. Je hebt de beschikking over een douche en toilet. Het sanitair hoef je niet te delen met gasten op de andere kamers. In de kamer staat een 2-persoonsboxspringbed. Bij het raam staat een eettafel met twee stoelen. Je hebt tijdens het ontbijt een prachtig uitzicht over groen en een vijver. Aan de muur hangt een smart-tv.

Kamer 3
Kamer 3 bevindt zich ook op de eerste verdieping, maar dan aan de achterzijde van het huis. Deze kamer is een stuk kleiner dan de kamers aan de voorzijde. Ook deze kamer heeft prachtig modern sanitair. De kamer is voor zien van een 2-persoonsboxspringbed, eettafel en twee stoelen. De badkamer heeft een douche en toilet.

Waar bevindt zich Bed and Breakfast Buytengors op Texel?
Bed and Breakfast Buytengors bevindt zich in een rustige nieuwbouwwijk van Den Burg. Het centrum van Den Burg is op een afstand van zo’n 500 meter. Den Burg ligt centraal op Texel en is omringt met landerijen. Het Noordzeestrand is zo’n half uur fietsen vanaf B&B Buytengors. De haven van Oudeschild wat aan de Waddenzee ligt, is ruim een kwartier fietsen vanaf B&B Buytengors.

Voorzieningen in de buurt
Den Burg is de hoofdplaats van Texel. In Den Burg is alles te vinden wat je nodig hebt. Den Burg is een gezellige “stad” met veel restaurantjes en cafés. Je vindt hier ook veel winkels die je ook op het vast land hebt, zoals Kruidvat, Hema en Action. Ook grote supermarkten, zoals Jumbo, Albert Heijn en Aldi.
Er is een bioscoop in het centrum van Den Burg. Ook zijn er enkele kerken in het centrum van De Koog. Bij verschillende fietsverhuurbedrijven kun je allerlei soorten fietsen e.d. huren.
Het gemeentelijke buitenzwembad Molenkoog ligt aan de rand van Den Burg. Voor een overdekt zwembad kun je terecht bij Zwemparadijs Calluna op Roompot Kustpark Texel bij De Koog of het overdekte zwembad op Vakantiepark De Krim. Allebei de zwembaden zijn toegankelijk voor gasten van buitenaf.
Mocht je het nodig hebben, dan is er een huisartsenpraktijk en een apotheek in Den Burg. Ook VVV Texel is in Den Burg te vinden.
Eropuit op Texel
Texel is een eiland waar iedereen zijn vertier vindt. Ben je op zoek naar rust en ruimte? Ga dan heerlijk fietsen in de duinen of bezoek één van de prachtige natuurgebieden van Texel.
Voor wie actief bezig wil zijn is er ook genoeg doen. Maar wie wat meer bijgeschoold wil worden zoekt iets educatief op. Wie wat meer wil weten over de rijke historie van Texel komt ook zeker aan zijn trekken op Texel.
https://waddeneilandeninfo.nl/wat-is-er-te-doen-en-te-zien-op-texel/
